Zoznam produktov

LABETA A.S.

Zobrazených 1–12 z 27 výsledkov

LABETA A.S. Bábovka bez lepku 400 g

2.30

Spomínate na ten pocit, keď vojdete do kuchyne vašej babičky a miestností sa line nádherná vôňa čerstvo upečené bábovky? Tak teraz môžete vašu babičku tromfnúť, a to vďaka špeciálnej zmesi na výbornú bábovku, ktorú sme pre vás namiešali z prirodzene bezlepkových surovín. Aby si ju mohli vychutnať aj diabetici, nahradili sme repný cukor fruktózou.

Zobraziť viac

LABETA A.S. Bagetky zmes bez lepku 400 g

2.00

Zmes na prípravu dvoch veľkých alebo štyroch malých bagetiek neobsahuje lepok. Droždie je súčasťou balenia. Stačí pridať vodu a dve lyžice oleja.

Zobraziť viac

LABETA A.S. Cheese-cake bez lepku 565 g

2.90

Viete, aký dezert patrí celosvetovo k najobľúbenejším a najrozšírenejším? Tipovali ste cheesecake? Máte bod! Tento skvelý, chutný a navyše dokonale ľahký dezert si teraz môžete pripraviť, kedykoľvek naň dostanete chuť. Pripravili sme ho totiž pre vás v bezlepkové variante. To, akým syrom či príchuťou v podobe najrôznejšieho ovocia cheesecake vylepšíte, je na vás. Vašej fantázii …
Pokračovať v čítaní

Zobraziť viac

LABETA A.S. Chlieb slnečnicový bezlepkový 500 g

2.00

Zmes pre prípravu slnečnicového chleba. Chlieb neobsahuje laktózu ani lepok. Droždie a slnečnicové semienka sú súčasťou balenia.

Zobraziť viac

LABETA A.S. Chlieb tmavý bezlepkový 500 g

2.40

Dostali ste chuť na poctivý domáci chlieb? Vyskúšajte našu zmes na prípravu tmavého bezlepkového pečiva. Nech už bude vaše raňajky na sladko alebo na slano, tento chlieb vás nesklame. Zmes sme pre vás namiešali z kukuričnej a ryžovej múky a nenájdete v nej nijakú ani deproteinovaný pšenicu. Neobsahuje laktózu ani lepok.

Zobraziť viac

LABETA A.S. Detská kaša instantná bez lepku 250 g

1.80

Detská instantná kaša pre najmenších. Bez laktózy a lepku. Jednoduchá na prípravu. Stačí pridať mlieko alebo jeho rastlinnú náhradku.

Zobraziť viac

LABETA A.S. Drobenia torta bez lepku 410 g

2.30

Lámete si hlavu nad tým, čo si dať dobrého k kávičke? Poradíme – siahnite po ľahkom drobenia torty namiešanom z prirodzene bezlepkovej múky. Či už musíte dodržiavať bezlepkovú diétu alebo nie, drobenie tortu rozplývajúce sa na jazyku si zamilujete.

Zobraziť viac

LABETA A.S. Jogurtové knedlíky bez lepku 300 g

3.10

Jogurtové knedle bez lepku – máte chuť na sladký obed alebo skvelý teplý múčnik? Potom určite vyskúšajte tieto lahodné a vláčne bezlepkové knedle. Posypte ovocným rozvarom, strúhaným perníkom, či tvarohom a maslom, alebo si ich vychutnajte obalené v maku alebo orieškoch.

Zobraziť viac

LABETA A.S. Kukuřičná mouka bez lepku 500 g

2.00

Čo by ste povedali tomu, že nemusíte hneď jazdiť do Mexika, aby ste si pripravili exkluzívne tortilly? Máme totiž pre vás kukuričnu hladku muku. Hravo s ňou pripravíte nielen placky, ale môžete jej nahradiť aj časť pšeničnej muky a vytvoriť tak vaše obľúbené jedlá v bezlepkovej variante. Mimochodom je vhodná aj pre zahusťovanie a môžete …
Pokračovať v čítaní

Zobraziť viac

LABETA A.S. Kypřící prášek do pečiva bez lepku 12 g

0.20

  Radi pečiete a ešte radi skúšate nové recepty? Predpokladom úspechu je zvládnuť základné receptúru. Ak potrebujete krásne nadýchané cesto, málokedy sa zaobídete bez kypriaceho prášku. V prípade, že musíte dodržiavať prísnu bezlepkovú diétu, máme pre vás pripravený bezlepkový kypriaci prášok do pečiva, vďaka čomu sa bude vaša bábovka, perník a ďalšie múčniky doslova rozplývať …
Pokračovať v čítaní

Zobraziť viac

LABETA A.S. Makovec bez lepku 500 g

3.40

Makovec bez lepku – pre vás všetkých, ktorí milujete mak, tu máme skvele namiešanú bezlepkovú zmes na Makovec pre celiakov. Lahodný a vláčny múčnik plný maku vás na vlne nostalgie vráti do detstva.

Zobraziť viac

LABETA A.S. Mazanec bez lepku 500 g

2.00

Zmes na prípravu bezlepkového mazanca. Droždie je súčasťou balenia. Upečiete ho aj v domácej pekárni.

Zobraziť viac