Zoznam produktov

Provamel

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Provamel Nápoj ryžovo-kokosový BIO 1l

37.00

Provamel Ryžovo-kokosový nápoj BIO 1l je prirodzene bezlepkový, neobsahuje laktózu ani sóju. Má veľmi lahodnú jemnú vôňu a chuť. Tento nápoj môžete použiť pri príprave koktejlov, kaší alebo konzumovať napríklad s granolou. Zloženie: voda, ryža * (17%), kokosové mlieko * (4%), morská soľ, prírodná kokosové aróma *; * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Nutričné hodnoty na …
Pokračovať v čítaní

Zobraziť viac

Provamel Nápoj sójový omega 3 1 l

29.00

Provamel Nápoj sójový omega 3 1 l Úplne vegánsky výrobok, ktorý neobsahuje laktózu. Používa sa ako bežné mlieko. Vhodný predovšetkým pre teplú kuchyňu. Môžeme použiť do kaše, pudingov, nápojov a iného. Zloženie: Pitná voda, lúpané sójové bôby * 7,3%, tapiokový sirup * 4,6%, olej z ľanového semienka *, morská soľ. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva …
Pokračovať v čítaní

Zobraziť viac

Provamel Provamel BIO sójová alternatíva smotany na varenie 250 ml

1.60

Provamel BIO sójová alternatíva smotany na varenie v biokvalite. Prirodzene bez laktózy. Bez lepku. Pri varení a pečení ju možno použiť ako bežne dostupnú smotanu.

Zobraziť viac

Provamel Provamel BIO sójový nápoj s čokoládou 250 ml

1.20

Provamel BIO sójový nápoj s čokoládou. Neobsahuje laktózu, ani lepok. Skvelý k priamej konzumácii v praktickom balení na cesty, do školy či práce.

Zobraziť viac

Provamel Provamel BIO sójový nápoj s vápnikom 250 ml

1.20

Provamel BIO sójový nápoj s vápnikom. Neobsahuje laktózu, ani lepok. Skvelý k priamej konzumácii v praktickom balení na cesty, do školy či práce.

Zobraziť viac