Zoznam produktov

Allnature

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Allnature Pohánková kaša bez lepku BIO 200 g

1.10

Instantná pohánková kaša je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú rýchly a výživný pokrm, či už na raňajky alebo napríklad na desiatu. Kaša je vyrobená zo 100% BIO pohánky obsahujúce rad látok prospešných pre ľudský organizmus.

Zobraziť viac

Allnature Pohánková kaša bez lepku BIO 200 g + 2 mesiace na vrátenie tovaru

1.20

Instantná pohánková kaša je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú rýchly a výživný pokrm, či už na raňajky alebo napríklad na desiatu. Kaša je vyrobená zo 100% BIO pohánky obsahujúce rad látok prospešných pre ľudský organizmus. 100% BIO pohánka

Zobraziť viac

Allnature Pšenová kaša bez lepku BIO 200 g

1.40

Jáhová kaša je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú rýchly a výživný pokrm, či už na raňajky alebo napríklad na desiatu.

Zobraziť viac

Allnature Pšenová kaša bez lepku BIO 200 g + 2 mesiace na vrátenie tovaru

2.00

Jáhová kaša je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú rýchly a výživný pokrm, či už na raňajky alebo napríklad na desiatu. 100% BIO pšeno

Zobraziť viac

Allnature Slony jablko-škorica 80 g

1.40

Chrumky z ryžovej a amarantovej múky v tvare slona majú príchuť jablká a škorice. Skvele sa hodí ako desiata na cesty alebo len tak na chuť.

Zobraziť viac

ALLNATURE Tapiokové perly 500 g

1.99

Tapiokové perly sa vyrábajú z hľuzy juhoamerického manioku – okopanina podobná zemiaku. Tapiokové perly sú bezlepkové. Z tapiokových perál je možné uvariť puding, zahustiť nimi polievku aj omáčku, pridať sa môžu do smoothie či kaší. Tapiokové perly nemajú takmer žiadnu chuť.

Zobraziť viac info

Allnature Tyčinky syrové bezlepkové 60 g

1.30

Bezlepkové tyčinky s príchuťou syra sú vhodné sú vhodné pre deti i dospelých ako pochúťka na relaxáciu či desiata na výlet.

Zobraziť viac

Allnature Vankúšiky čokoládové bezlepkové 80 g

1.30

Vankúšiky čokoládové bezlepkové sú vhodné pre deti aj dospelých, na hranie alebo ku káve a čaju. Majú Príjemnú krémovú a čokoládovú chuť.

Zobraziť viac

Allnature Vankúšiky jahodové bezlepkové 60 g

1.30

Vankúšiky jahodové bezlepkové. Príjemná jogurtovo-jahodová chuť vás povzbudí k ďalším aktivitám. Vankúšiky neobsahujú lepok. Oslaďte si svoj deň.

Zobraziť viac

Allnature Vankúšiky karamelové bezlepkové 60 g

1.30

Vankúšiky karamelové bezlepkové, poteší malých aj veľkých milovníkov sladkostí. Chuť je karamelová, sladká, krémová. Výrobok neobsahuje lepok, je vhodný aj pre bezlepkovú stravu.

Zobraziť viac