Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

 • ALLNATURE Tapiokové perly 500 g

  ALLNATURE Tapiokové perly 500 g

  2.29

  Tapiokové perly sa vyrábajú z hľuzy juhoamerického manioku – okopanina podobná zemiaku. Tapiokové perly sú bezlepkové. Z tapiokových perál je možné uvariť puding, zahustiť nimi polievku aj omáčku, pridať sa môžu do smoothie či kaší. Tapiokové perly nemajú takmer žiadnu chuť. Produkt: ALLNATURE Tapiokové perly 500 g značky: Allnature z kategórie: Bezlepkové semená a strukoviny

  Zobraziť viac infoLoading Done
 • Allnature Pšenová kaša bez lepku BIO 200 g + 2 mesiace na vrátenie tovaru

  2.00

  Jáhová kaša je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú rýchly a výživný pokrm, či už na raňajky alebo napríklad na desiatu. 100% BIO pšeno

  Zobraziť viacLoading Done
 • Allnature Pohánková kaša bez lepku BIO 200 g + 2 mesiace na vrátenie tovaru

  1.20

  Instantná pohánková kaša je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú rýchly a výživný pokrm, či už na raňajky alebo napríklad na desiatu. Kaša je vyrobená zo 100% BIO pohánky obsahujúce rad látok prospešných pre ľudský organizmus. 100% BIO pohánka

  Zobraziť viacLoading Done
 • Allnature Pšenová kaša bez lepku BIO 200 g

  1.40

  Jáhová kaša je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú rýchly a výživný pokrm, či už na raňajky alebo napríklad na desiatu.

  Zobraziť viacLoading Done
 • Allnature Pohánková kaša bez lepku BIO 200 g

  1.10

  Instantná pohánková kaša je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú rýchly a výživný pokrm, či už na raňajky alebo napríklad na desiatu. Kaša je vyrobená zo 100% BIO pohánky obsahujúce rad látok prospešných pre ľudský organizmus.

  Zobraziť viacLoading Done
 • Allnature Slony jablko-škorica 80 g

  1.40

  Chrumky z ryžovej a amarantovej múky v tvare slona majú príchuť jablká a škorice. Skvele sa hodí ako desiata na cesty alebo len tak na chuť.

  Zobraziť viacLoading Done
 • Allnature Tyčinky syrové bezlepkové 60 g

  1.30

  Bezlepkové tyčinky s príchuťou syra sú vhodné sú vhodné pre deti i dospelých ako pochúťka na relaxáciu či desiata na výlet.

  Zobraziť viacLoading Done
 • Allnature Vankúšiky jahodové bezlepkové 60 g

  1.30

  Vankúšiky jahodové bezlepkové. Príjemná jogurtovo-jahodová chuť vás povzbudí k ďalším aktivitám. Vankúšiky neobsahujú lepok. Oslaďte si svoj deň.

  Zobraziť viacLoading Done
 • Allnature Vankúšiky karamelové bezlepkové 60 g

  1.30

  Vankúšiky karamelové bezlepkové, poteší malých aj veľkých milovníkov sladkostí. Chuť je karamelová, sladká, krémová. Výrobok neobsahuje lepok, je vhodný aj pre bezlepkovú stravu.

  Zobraziť viacLoading Done
 • Allnature Vankúšiky čokoládové bezlepkové 80 g

  1.30

  Vankúšiky čokoládové bezlepkové sú vhodné pre deti aj dospelých, na hranie alebo ku káve a čaju. Majú Príjemnú krémovú a čokoládovú chuť.

  Zobraziť viacLoading Done